Dyqane ne shitje shkoder Shkodër, Shkodër, AL Dyqane Postuar 7 vjet më parë 157 shikime 1 / 4 Përshkrimi Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresit apo qeramarresit. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dyqane ne shitje ,kategori,ose lokacione Tiranë ,MerrJep. 8,000,000 € Id: Pro29059. . . 14 ditë mundësi kthimi. Apartamente, shtepi, vila, zyra, dyqane, toka në shitje, blerje dhe me qira në Tiranë dhe në bregdet. dyqane ne shitje | Shkodër Biznes dhe punë , 43 Vendbanime , 23 Të tjera , 2 Elektronika , 1 Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. . Kati i 5. Shitet. keep relay fanuc 18i âœ"Cilesite e dyqanit: - Ofron nje hapesire te madhe - Perbehet nga nje tualet. his lost lycan luna free . . Okazione me te fundit per dyqane ne shitje ne tirane sot dyqane dhe lokale. 00 € 7 foto Apartment / Apartment Shitet apartament 1+1 kati 2 prane Kolping Shkoder 52 m² 1 dhoma Shkodër 11 March 20:45 38,000. SHITET AMBIENT BIZNESI TEK RADIO SHKODRA EUR. com. 27 27 122 Per Shitje. Dyqani ofron nje siperfaqe prej 86 m2 dhe. hellcat pro mag plate . Okazione me te fundit per dyqane ne shitje ne tirane sot dyqane dhe lokale ne shitje. Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me nje siperfaqe prej 87m² dhe vendodhje ne. . Ndodhet një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar. 45,000 € bond68278 Toke per shitje ne Velipoje Shkodër, Albania 510 m 2. Kufje me Bluetooth ne shitje online | Bli tani. Dyqane dhe Trafika Në shitje (Shitet, Shes) Shkodër Të gjitha kategoritë / Biznes dhe punë / Ambiente biznesi / Dyqane dhe Trafika Ka shumë njoftime të reja kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë MerrJep. 142. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dyqane ne shitje ,kategori,ose lokacione Tiranë ,MerrJep. Dyqane Shkodër, Sun Real Estate ofron dyqan tek instituti. plotma deseq2 Dyqane dhe Trafika; Dyqane dhe Trafika në gjithë Shqipërinë; Publikuar: Mar 15 2023 05:21. Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me: Adresë:📍 rruga “Martin Camaj”, përballë 8-katëshit në Rus. com - Falas. . . Publikuar: Mar 13 05:20. Chipolino Ndenjese per Automjete Jett 9-36 kg. rishabam daily horoscope Kuadratura 21. . Dyqani. . . - Aladini OFERTA Të Reja Ofertat e Pranveres Çmimet më të mira në treg të garantuara Transport i shpejtë Blerje të sigurta. Listim i Ri! Jepet me qera ambjent biznesi sipërfaqe 65m² kati 1 e pershtatshme per klinike dentare, parukeri, call center, ose zyra te ndryshme! Vendodhja pranë Kollomoqit Rus, SHKODËR çmimi 25. Oct 17, 2020 · DYQAN NË SHITJE NË SHKODËR (Rr: Daut Bicikimi) (ka foto) 42,000 € Marte, 13 Qershor, 2017: Dyqan/Ambient biznesi ne shitje (Te drejtoria e Policise, Shkoder) (ka foto) 180,000 € Shtune, 27 Maj, 2017: Shiten dyqane dhe zyra (Rr. Shitet dyqan ne zonen e Xhabijes me siperfaqe totale 57m2 e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Shkodër; Biznes dhe punë; Ambiente biznesi; Dyqane dhe Trafika; Dyqane dhe Trafika në gjithë. Poltron relaxi me mekanizem masazhi Poltron relaxi me mekanizem Almex Komplet divanesh per apartament (3+2 poste) Komplet divanesh per apartament (3+2 Mobileri Berti Kavaje Kend salloni me permasa te medha me pelhure cilesore liri RENZO. poem to my estranged daughter Dyqanetper shitje ne shkoder albania te favorshme per biznese dhe dyqane me qera ose ne shitje. Dyqane Shkodër, Sun Real Estate ofron dyqan tek instituti. PIKA SHITJE QYTETI ADRESA;. Studenti, Pallati Fishta 2, Kati I, Shkoder:. . attack on titan evolution script . Kontakto: Zan Shtubina +355 69 446 4466 viber ose whatsapp 퐄퐱퐭퐫퐚 ®️ www. Kliko per me shume » 28 Qershor, 2021. SHITET DYQAN NE ZONEN E XHABIJES,SHKODER EUR. 1 day ago · COMODITA PËR ÇDO FAMILJE. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Oct 17, 2020 · DYQAN NË SHITJE NË SHKODËR (Rr: Daut Bicikimi) (ka foto) 42,000 € Marte, 13 Qershor, 2017: Dyqan/Ambient biznesi ne shitje (Te drejtoria e Policise, Shkoder) (ka foto) 180,000 € Shtune, 27 Maj, 2017: Shiten dyqane dhe zyra (Rr. Për të krijuar njoftime, ju lutem zgjidhni dhe paguani planin që ju përshtatet. . MirLir. lofties funeral home obituaries You are banned from our website. Kuadratura 87. . 000 lek në muaj 퐑퐞퐳퐞퐫퐯퐨퐧퐢 퐭퐚퐤퐢퐦 퐭퐚퐧퐢 퐩퐞̈퐫 퐭퐞̈ 퐩퐚퐫퐞 퐩퐫퐨퐧퐞̈퐧! Kontakto: Zan Shtubina +355 69 446 4466 viber ose whatsapp. Home. . Okazione me te fundit per. exchange 2016 message queue monitoring . Mesazhet Na kontaktoni. . . Te gjitha te dhenat ne kete faqe i perkasin. Prona per Shitje Shkoder. Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan katin e parë të një apartamenti të ri, me një. hazarika ent pdf new edition njoftimefalas. module pandas has no attribute algos . (Shkoder) (ka foto) 4,000 € Merkure, 06 Mars, 2019: Shiten 2 Dyqane ne Shkoder. . Shitet ose jepet me qera dyqan ne Perash. Ka vetratë xhami dhe një banjo. 20000. SHITET AMBIENT BIZENESI TEK BEXHISTENI (SHKODER) (ka foto) 1,106,000 € Enjte, 10 Nentor, 2022: SHITET AMBIENT BIZENESI TEK BEXHISTENI (SHKODER). . shooting in dartford today . . al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. . . Gjeni hapësira me qira në shitje në Truma - Dugajt e reja në Indomio. . Dyqani ndodhet në katin e dytë te Kryqëzimi i ish-Degës. 5 meter katror, me dokumentacion te. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. 18/08/2017 18:36 Rajoni Shkoder Shteti Shqiperi Përshkrimi. Kërko. Dyqane dhe Trafika; Dyqane dhe Trafika në gjithë Shqipërinë; Publikuar: Mar 15 2023 05:21. 2 m2 , me adrese ne Rus, rruga Nazmi Kryeziu. . object detection custom dataset pytorch Postoni një lajmerim Regjistrohu Identifikohu. Okazione me te fundit per dyqane ne shitje ne tirane sot dyqane dhe lokale. . al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. (Shkoder) (ka foto) 110,000 €. Postoni një lajmerim. . Okazione me te fundit per shitet dyqan okazion tirane dyqan ne shitje ne durres objekt. . Okazione me te fundit per dyqane ne shitje ne tirane sot dyqane dhe lokale ne shitje. Makine me Telekomande 2 ne 1 Twist Car. has been disabled because it has an archived upstream repository . al. si3d assets ÇMIMI: 13'000 € ——————————- Të interesuarit mund të na kontaktojnë . . 000 lek në muaj 퐑퐞퐳퐞퐫퐯퐨퐧퐢 퐭퐚퐤퐢퐦 퐭퐚퐧퐢 퐩퐞̈퐫 퐭퐞̈ 퐩퐚퐫퐞 퐩퐫퐨퐧퐞̈퐧!. 000 lek në muaj 퐑퐞퐳퐞퐫퐯퐨퐧퐢 퐭퐚퐤퐢퐦 퐭퐚퐧퐢 퐩퐞̈퐫 퐭퐞̈ 퐩퐚퐫퐞 퐩퐫퐨퐧퐞̈퐧! Kontakto: Zan Shtubina +355 69 446 4466 viber ose whatsapp. Deri tani jemi vizituar 1474701 herë. . al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Ambiente biznesi; Dyqane dhe Trafika;. shes ose blej divane Të gjitha Biznes dhe punë Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika. . robbery bob characters Na kontaktoni. al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dyqan ne shitje ,kategori Ambiente biznesi ,ose lokacione Shkodër ,MerrJep. 42,000 €. Shkodër, Shkodër, AL. Gjeni hapësira me qira në shitje në Xhabiaj në Indomio. Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me nje siperfaqe prej 87m² dhe vendodhje ne. Shtepi, Apartamente, Vila, Ambiente Komerciale, Lokale, Dyqane, Zyra, Troje. fifa 23 pc key 20000. Dyqane dhe Trafika; Dyqane dhe Trafika në gjithë Shqipërinë; Publikuar: Mar 15 2023 05:21. HOTEL PER SHITJE NE VELIPOJE SHKODER Shkodër, Albania 1640 m 2. Ka vetratë xhami dhe një banjo. Shitet. . Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dyqane ne shitje ,kategori,ose lokacione Tiranë ,MerrJep. Listim i Ri! Jepet me qera ambjent biznesi sipërfaqe 65m² kati 1 e pershtatshme per klinike dentare, parukeri, call center, ose zyra te ndryshme! Vendodhja pranë Kollomoqit Rus, SHKODËR çmimi 25. . Gjeni pronën ideale në Qarku Shkodër!. SHITET DYQAN NE ZONEN E XHABIJES,SHKODER EUR. super sport albania live stream . shes ose blej divane Të gjitha Biznes dhe punë Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika. al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. 142. . Ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar. Jan 27, 2019 · Imobiliare-shijtja e dyqaneve ne shkoder. . dapp university bootcamp free download Shikime: 10. 000 € Rezervoni takim tani per te pare pronen Kontakto: Zan Shtubina +355 69. . 000 lek në muaj 퐑퐞퐳퐞퐫퐯퐨퐧퐢 퐭퐚퐤퐢퐦 퐭퐚퐧퐢 퐩퐞̈퐫 퐭퐞̈ 퐩퐚퐫퐞 퐩퐫퐨퐧퐞̈퐧! Kontakto: Zan Shtubina +355 69 446 4466 viber ose whatsapp. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. . HOTEL PER SHITJE NE VELIPOJE SHKODER Shkodër, Albania 1640 m 2. Kuadratura 21. Lloji i shpalljes Shitet. . 705 EUR (633 EUR/m2 ) Send Message Profili i Rino Nika Rino Nika Regjistruar për 3+ vjet 11 orë më parë e fundit në linjë Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi 067666xxxx. word equation for balancing chemical equations Numri i dhomave 0. Okazione me te fundit per dyqane ne shitje ne tirane sot dyqane dhe lokale ne shitje. Eksploro pronat. njoftimefalas. Dyqani ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 102 m2. 11 KM nga qendra 221 m2 Siperfaqa Magazine-Garazh Struktura -1 Kati. . com 퐓퐡퐞 퐆퐨퐥퐝 퐒퐭퐚퐧퐝퐚퐫퐝 퐢퐧 퐑퐞퐚퐥 퐄퐬퐭퐚퐭퐞 #extra #extrarealestate #justlisted #properties #albania #shkoder #buy #rent #blej #shes #shkodra #shtepi #qera #realestatealbania #buyinalbania #apartament. . Shitet dyqan 61m² ne rruge kryesore Lehtesisht i aksesueshem nga trotuari dhe pjesa mbrapa! Vendodhja Xhabije, SHKODËR çmimi 75. Shitet. how to start chevy traverse without key fob al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dyqan ne shitje ,kategori Ambiente biznesi ,ose lokacione Shkodër ,MerrJep.